ثبت نام در ریمیت:

قبل از ثبت نام و یا هرگونه استفاده از ریمیت، حتما مطلب اطلاعات بیشتر درباره ریمیت و شرایط و قوانین استفاده را به طور کامل و دقیق مطالعه کنید. (برای مشاهده مطالب روی آن‌ها کلیک کنید)
ثبت نام و استفاده از ریمیت به معنای این است که در زمان ثبت نام و استفاده از این سرویس، مطلب اطلاعات بیشتر درباره ریمیت را مطالعه کرده‌اید و از موضوعات ذکر شده در این مطلب اطلاع دارید؛ همچنین قوانین و شرایط استفاده از ریمیت را مطالعه کرده‌اید و با موارد ذکر شده در این مطلب موافق هستید. (برای مشاهده مطالب روی آن‌ها کلیک کنید)
وارد صفحه ثبت نام شوید و ایمیل خود را وارد کنید و روی عبارت «کپچا» (Captcha) کلیک کنید و دکمه مرحله بعد را بزنید. بعد از زدن دکمه مرحله بعد به ایمیل وارد شده ایمیلی ارسال می‌شود که حاوی لینک ادامه ثبت نام است.
ایمیلی که برای شما ارسال شده است را باز کنید و روی دکمه ادامه ثبت نام کلیک کنید. در صفحه باز شده روی کپچا (Captcha) کلیک کنید و دکمه ادامه را بزنید.
این مرحله، مرحله آخر ثبت نام است؛ پس لطفاً در وارد کردن اطلاعات خود دقت داشته باشید.
در قسمت نام کاربری، نام کاربری خود را وارد کنید. نام کاربری شما آدرس درگاه ریمیت شما خواهد بود؛ مثلا اگر نام کاربری شما TEST باشد، آدرس درگاه شما reymit.com/test خواهد بود. (آدرس درگاه بعد از انجام ثبت نام، از قسمت تنظیمات حساب هر 10 روز یک بار قابل تغییر خواهد بود). نام کاربری می‌تواند شامل کاراکتر‌های a تا z و اعداد و _ و . باشد و بعد از ثبت نام به هیچ وجه قابل تغییر نخواهد بود. نام کاربری نقش مهمی در قسمت خاصی ندارد و صرفاً برای شناسایی کاربرها و کارهای مدیریتی مربوط به حساب استفاده می‌شود.
در قسمت نام نمایشی، نامی که قصد دارید در درگاه شما نمایش داده شود را وارد کنید. نام نمایشی محدودیت کاراکتری ندارد و می‌تواند نام واقعی یا هر نام دیگری را وارد کنید.
در قسمت شماره تلفن شماره همراهی که به آن دسترسی دارید را با دقت وارد کنید.
برای حساب ریمیت خود رمز مطمئن و سختی انتخاب کنید و در قسمت رمز و تکرار رمز آن وارد کنید. این رمز را فراموش نکنید و رمز خود را با هیچ فردی به اشتراک نگذارید.
روی کپچا (Captcha) کلیک کنید و دکمه ثبت نام را بزنید و در صورتی که اطلاعات وارد شده مشکلی نداشته باشند، حساب ریمیت شما با موفقیت ساخته می‌شود؛ حال شما از طریق صفحه ورود، که بعد از ساخته شدن حساب به آن منتقل می‌شوید، می‌توانید وارد حساب خود شوید.

ورود به حساب کاربری:

برای ورود به حساب ریمیت خود (در صورت داشتن حساب ریمیت از قبل) از صفحه ورود استفاده کنید و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید؛ بعد از کلیک روی کپچا و زدن دکمه ورود، در صورتی که اطلاعات وارد شده صحیح باشند، شما به حساب ریمیت خود وارد می‌شوید. در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید، از صفحه بازیابی رمز جهت انتخاب رمز جدید برای حساب استفاده کنید. در صورتی که در ریمیت از قبل حساب نداشتید، از صفحه ثبت نام برای ساخت حساب جدید در سایت استفاده کنید.